Zaterdag nam de Club van 100 dit wel heel letterlijk. De boormachine die klonk tijdens de wedstrijd van DVVA 1 is niemand ontgaan. En het resultaat mag er zijn. Een mooi nieuw tassenrek naast de ingang van de kantine die voor altijd het probleem van de tassen op de grond in de kantine zal oplossen. Het tassenrek is in zijn geheel gefinancierd en gemonteerd door de Club van 100.
Mede door deze goede initiatieven blijft de Club van 100 groeien. Zo zijn afgelopen zaterdag Paul Peek en de zusjes Muiswinkel direct lid geworden na het zien van het tassenrek. En dat betekent meer mogelijkheden voor nieuwe ideeën en verbeteringen bij de DVVA.
Kijk voor alle nieuwe leden op de Club van 100 pagina op de DVVA site en zorg dat jouw naam of die van je hele team erbij komt te staan!
Namens de Club van 100,
Alwin van Drongelen,
Martijn Hazelaar,
Michelangelo Vargas,
en Taco Waaijman.